Našich pracovníků si velice vážíme, a proto děláme nejen to, co nám zákony nařizují, ale i něco navíc.

  • Vztahy se zaměstnanci a mezi nimi zakládáme na úctě k člověku a respektování jeho lidských práv.
  • Neakceptujeme žádnou formu diskriminace, obtěžování nebo šikany.
  • Standardem v našich vztazích se zaměstnanci jsou vždy postupy a podmínky stanovené právními předpisy.
  • Naše zaměstnance řádně odměňujeme za pracovní výkon.
  • Profesní a kariérní růst.
  • Ve vztahu k našim zaměstnancům, ale též ve vztahu k orgánům veřejné moci, plníme veškeré naše zákonné informační povinnosti.
  • Spokojení zaměstnanci jsou ti nejlepší zaměstnanci.

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

LISAŘ – MONTÁŽNÍ PRÁCE

Náplň práce:

  • Odebírání a kontrola plastových výlisků
  • Obsluha pokovovacího zařízení
  • Montáž a kontrola výrobků
  • Balení výrobků a jejich kompletace

Co požadujeme?

  • SOU (výuční list)
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost -Spolehlivost, komunikativnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • Dodatková dovolená
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované obědy na pracovišti
  • Servisované pracovní oděvy
  • Zdarma doprava mezi Terminálem J.Pernera a provozem

ELEKTRIKÁŘ

  • Provádění kontrol a údržby elektrických zařízení
  • Odstranění závad na elektrických zařízeních
  • Práce i ve výškách
  • Pohotovost dle rozpisu služeb

  • SŠ s technickým zaměřením (maturita nebo výuční list)
  • Orientace v elektrických schématech a dokumentacích
  • Práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Práce ve třísměnném provozu
  • Technické myšlení, flexibilita, odpovědnost, samostatnost a spolehlivost

  • Moderní pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Servisové pracovní oděvy
  • Zaškolení a kariérní růst

Nevybrali jste si z volných míst, ale máte zájem pracovat s námi?